SZC logo

Zalaegerszegi Szakképzési Centrum

OM kód: 203067 | 8900 Zalaegerszeg, Déryné utca 1.

Intézmény logo

Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Technikum

  • Hírek
  • Közérdekű adatok
  • KRÉTA
Széchenyi 2020

Oktatók

Tanáraink elérhetőségei, információk

Név, beosztás
Oktatott tárgyak
E-mail cím
Telefon, mellék
Osztályfőnök
Fogadó óra

Építőipar

Andrási Szilvia

Oktató

Magasépítési tartószerkezetek, Statika, Tartószerkezetek, Szakmai informatikai alapismeretek, Magasépítési tartószerkezetek, Magasépítési szervezési ismeretek, Magasépítési szakmai informatika

andrasi.szilvia​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét hétfő 6. óra

Bezzeg Ilona

Óraadó oktató

Nyílásáthidalók, boltövek, Beltéri burkolatok, Kültéri burkolatok, Építőipari alapismeretek, Burkolás előkészítés, Építőipari rajzi alapismeretek, Építési alapismeretek

bezzeg​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét csütörtök 8. óra

Fári Annamária

szakmai igazgató helyettes

Foglalkoztatás II., Munkavállalói ismeretek, Vállalkozási ismeretek

fari.annamaria​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Minden héten csütörtökön 14:00-15:00

Hermán Teréz

Óraadó oktató

Szilárdságtan és vasbeton szerkezetek, Szilárdságtan

herman.terez​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét csütörtök 7. óra

Kercza Lajos

Oktató

Hideg falburkolatok, Kitűzési gyakorlat, Építőipari kivitelezési alapismeretek, Építési gyakorlat,

lajos.kercza​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét kedd 2. óra

Németh Marianna

Oktató

Vakolási munkák, Burkoló szakmai dokumentáció, Hidegburkolatok dokumentációja, Földmunkák,alapok, Koszorúk, födémek, boltozatok, Építőipari rajzi alapismeretek, Építőipari kivitelezési alapismeretek, Építési alapismeretek, Beton és vasbeton szerkezetek, Építőipari alapismeretek, Kitűzési ismeretek, Kiegészítő kőműves feladatok, Falfelületek festése, díszítése, Mázolási ismeretek, Tapétázási munkák ismerete, Munkavállalói ismeretek, Építésszervezési ismeretek, Magasépítéstan, Építészettörténet és műemlékvédelem

nemeth.marianna​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét kedd 3. óra

Péter Diána

Oktató

Burkolás előkészítés, Szakmai számítások, Munka-és környezetvédelem, Szakmai informatikai alapismeretek, Falazás, vakolás, Magasépítéstan, Építési ismeretek, Digitális műszaki rajzolás gyakorlat, Szakmai informatika, Falfelületek festése, díszítése, Mázolási ismeretek, Tapétázási munkák ismerete, Munka és környezetvédelem

peter.diana​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét szerda 5. óra

Sebestyén Zoltán

Óraadó oktató

Falfelületek festése, díszítése, Mázolás, Tapétázási munkák, Mázolási ismeretek, Tapétázási munkák ismerete,

sebizoli1974​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét péntek 5. óra

Somogyi Andrea

Óraadó oktató

Magasépítéstan, Építésszervezési ismeretek, Építésszervezés, Építésszervezési alapismeretek, Építésszervezés gyakorlat, Digitális műszaki rajzolás gyakorlat, Magasépítési szervezési ismeretek

csipke10​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét csütörtök 7. óra

Szántó Béla

Oktató

Falszerkezetek, Hideg padlóburkolatok, Építőipari alapismeretek, Munka-és környezetvédelem, Hidegburkolás, Speciális burkolás, Építéskivitelezési ismeretek, Magasépítési kivitelezési ismeretek

szanto.bela​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét szerda 4. óra

Vöröss Judit

Óraadó oktató

Építészettörténet és műemlékvédelem, Építőipari rajzi alapismeretek, Ábrázoló geometria, Építőipari szakrajz gyakorlat

voross.judit​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét szerda 3. óra

Elektronika és elektrotechnika

Belső Tibor

Oktató

Villamos hálózatok I., Villamos gépek, Villamos alapismeretek, Elektronikai alapozás, Villamos művek, Villamos biztonságtechnika

belso.tibor​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét szerda 3. óra

Császár Marianna

Oktató

Pneumatika és hidraulika, Gyártórendszerek, Villamos alapismeretek, Elektronikai alapozás, Elektrotechnika,

csaszar.marianna​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét hétfő 4. óra

Katona Péter

Oktató

PLC ismeretek, Gépészeti alapismeretek, Munkavállalói ismeretek, Vállalkozási ismeretek, Ipari elektronika

katona.peter​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét szerda 4. óra

Kummer Gyula

Oktató

Elektronika, Elektronika gyakorlat, Digitális technika, Méréstechnika gyakorlat

kummer.gyula​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét hétfő 4. óra

Kurucz Gyula

Oktató

Méréstechnika, Villamos alapismeretek, Gépészeti alapismeretek, Villamos műszaki ábrázolás, Irányítástechnika, Irányítástechnikai gyakorlatok, Épületvillamosság I., Villamos készülékek és berendezések I., Villamos műszaki dokumentáció, Épületvillamossági hálózatok, Villamos berendezések

kurucz.gyula​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét péntek 5. óra

Lipóczki Tamás

Oktató

Irányítástechnika, PLC ismeretek, Irányítástechnika gyakorlat, PLC programozási gyakorlat

lipoczki.tamas​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét csütörtök 3. óra

Petrics István

Oktató

Villamos készülékek és berendezések I., Géptan, Erősáramú mérések gyakorlata, Villamos gépek és berendezések, Épületvillamosság II., Villamos alapismeretek

petrics.istvan​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét hétfő 5. óra

Közismereti

Borosán Gábor

Oktató

Fizika, Természetismeret, Matematika

borosan.gabor​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét szerda 4. óra

Doma Ágota

Oktató

Matematika

doma.agota​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
9. B
Fogadó óra:
A hét szerda 3. óra

Fehér Ferenc

Oktató

Testnevelés

feher.ferenc​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét csütörtök 3. óra

Horváth Ákos

Oktató

Testnevelés

horvath.akos​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét hétfő 6. óra

Horváth István László

Oktató

Történelem

horvath.istvan.laszlo​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
tartósan távol

Kiss Katalin

Oktató

Matematika, Szakmai számítások

kiss.katalin​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét szerda 5. óra

Rákosné Paizs Szilvia

Óraadó oktató

Kommunikáció-magyar nyelv és irodalom

rakosne.paizs.szilvia​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét kedd 4. óra

Sabján Andrea

Oktató

Magyar nyelv és irodalom, Etika

sabjan.andrea​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét hétfő 4. óra

Sebők Attila

Oktató

Történelem és társadalomismeret, Foglalkoztatás II., Digitális kultúra, Történelem

sebok.attila​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét hétfő 3. óra

Simkó Balázs

Oktató

Német nyelv, Történelem

simko.balazs​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét szerda 4. óra

Stefán Judit

Oktató

Angol nyelv

stefan.judit​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét péntek 5. óra

Szabó Ágnes

Oktató

Magyar nyelv és irodalom, Etika

szabo.agnes​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét kedd 2. óra

Szekeres Dávid

Oktató

Angol nyelv, Természetismeret, Magasépítési szakmai idegen nyelv

szekeres.david​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét kedd 2. óra

Szenténé Toplak Ildikó

általános igazgató helyettes

Matematika

szentene.toplak.ildiko​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Minden héten szerdán 14:00-15:00

Takács Virág Vivien

Óraadó oktató

Testnevelés

takacs.vivien​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét kedd 6. óra

Tibola Katalin Ilona

Oktató

Magasépítési szakmai idegen nyelv, Angol nyelv, Foglalkoztatás I., Történelem

tibola.katalin​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét csütörtök 2. óra

Tölli Tamásné Bálizs Zsuzsanna

Oktató

Angol nyelv, Történelem

tolli.tamasne.balizs.zsuzsanna​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét csütörtök 2. óra

Vajda László

Oktató

Matematika, Természetismeret, Digitális kultúra

vajda.laszlo​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét szerda 3. óra

Informatika és távközlés

Donáczy Gábor

Oktató

Foglalkoztatás II., Informatikai és távközlési alapok I., Informatikai és távközlési alapok II., Munkavállalói ismeretek, Elektronika, Elektronika gyakorlat, Irányítástechnika alapjai, Irányítástechnika gyakorlat, Műszaki dokumentációs gyakorlat

donaczy.gabor​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét szerda 2. óra

Luca Krisztián

Oktató

Digitális kultúra, IKT projektmunka I. Linux alapok, Linux alapok gyakorlat, Alkalmazott informatika, Irodai szoftverek, Programozási alapok, Műszaki programozás gyakorlat, Adatátviteli hálózatok gyakorlat, Informatika

luca.krisztian​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét csütörtök 4. óra

Márkus Tamás

Oktató

Digitális kultúra, Programozás, Alkalmazott informatika, Adatátviteli hálózatok, Programozási alapok, Programozás gyakorlat, Irodai szoftverek gyakorlat, Szakmai informatika

markus.tamas​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét kedd 3. óra

Salamon Péter

Óraadó oktató

Hálózatok I., Hálózatok I. gyakorlat,

salamonpepe​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét péntek 7. óra

Épületgépészet

Farkas Béla

gyakorlati oktatást koordináló igazgatóhelyettes

Műszaki rajzismeret, Pénzügyi és vállalkozói ismeretek

farkas.bela​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Minden héten kedden 14:00-15:00

Gyarmati Attila

Oktató

Hegesztési alapismeretek, Épületgépészeti alapozás II., Épületgépészeti csővezetékek, Épületgépészeti alapozás I., Épületgépészeti alapismeretek gyakorlata

gyarmati.attila​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
B hét kedd 3. óra

Jacsó Krisztián

Oktató

Épületgépészeti alapozás I., Hűtéstechnika, Légtechnika, Irányítástechnika, Költségvetés készítés, Költségvetés készítés gyakorlat, Épületgépészeti munkák irányítása, Vízellátás, csatornázás, Épületgépészeti dokumentáció, Műszaki tervek, dokumentációk gyakorlat, Épületgépészeti dokumentáció gyakorlat, Épületgépészeti mérések I., Épületgépészeti csővezetékek

jacso.krisztian​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét péntek 4. óra

Péter Imre

Oktató

Gázhálózatok I., Fűtési rendszerek I., Fűtési rendszerek, Gázvezeték rendszerek, Gázellátás, Fűtéstechnika, Vízellátás, csatornázás, Épületgépészeti alapozás I.

peter.imre​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét szerda 5. óra

Közismeret

Müller Annamária

Oktató

Német nyelv, Foglalkoztatás I., Munkavállalói idegen nyelv

muller.annamaria​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
12. B
Fogadó óra:
B hét szerda 3. óra

Némethyné Lövey Zsuzsanna

igazgató

Természetismeret

nemethyne.lovey.zsuzsanna​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Minden héten kedden 14:00-15:00

Pánger Éva

Oktató

Munkavállalói idegen nyelv, Angol nyelv, Foglalkoztatás I.

panger.eva​@szechenyitechnikum.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
A hét csütörtök 2. óra

Partnereink

SZC logo

Zalaegerszegi Szakképzési Centrum


    • Intézmény logo
    • Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Technikum

      8900 Zalaegerszeg, Déryné utca 1.

    • Telefon: +36 30 451 1509

      E-mail: titkarsag@szechenyitechnikum.hu

      OM azonosító: 203067


    2022Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Technikum